Založ si blog

Celoplošné testovanie trpezlivosti

Štvrtina slovenských voličov určila na čelo výkonnej moci na Slovensku entitu, ktorá je chorobne posadnutá plošným testovaním (okrem iného).

Moc, ktorú kŕčovito zviera v rukách si nedá za žiadnych okolností vziať.

Aké sú možnosti rozumných daňových poplatníkov zachrániť svoj život a zdravie ako i u svojich detí, ak zlyhávajú štátne kontrolné mechanizmy a demokratické zriadenie sa za tichého súhlasu más mení na totalitné?

#JurajStubniak

 

Posledné slovo k testovaniu a trochu aj viac. . .

31.01.2021

S veľkou pompou sa tento rok začalo vakcinovať „proti“ hnusobe. Napriek tomu, že z mnohých odborných kruhov aj dokonca od samotných producentov vakcín prichádzajú rozporuplné informácie, naša garnitúra sa zanovito drží dobrovoľno-násilného plánu. Namiesto toho, aby sa rozprúdila široká diskusia, do ktorej by boli prizvaní aj odborníci, ktorí nie sú priamo [...]

Ako donútite ľudí urobiť čokoľvek?

24.01.2021

Rôzne dystopické diela, filmy alebo romány 🎬, ako aj téma totalitných režimov z prvej polovice 20-teho storočia v umení, býva ich autormi zobrazovaná predovšetkým ako memento, nie návod pre budúce generácie. Žiaľbohu, aj keď doba sa mení, ľudská mentalita zostáva vo svojej podstate už od nepamäti rovnaká. 🙈 🙉 🙊 #JurajStubniak

. . . budú vládnuť tí najneschopnejší z vás!

13.12.2020

„Nakoniec vám budú vládnuť tí najneschopnejší z vás. To je trestom za neochotu podieľať sa na politike.“ Citát pripisovaný gréckemu filozofovi Platónovi som si požičal ako názov tohto videa. Citát, ktorý sa v tomto roku objavil v mnohých statusoch, signalizuje, že v spoločnosti sa ujali moci sily, ktoré neoplývajú duchom ani charakterom. Hoci sme na tento fakt [...]

Zabawa w chowanego

Poľského kňaza známeho z dokumentu o zneužívaní maloletých odsúdili na tri roky väzenia

08.03.2021 23:00

Podľa dokumentu kňaz zneužíval mladistvých zhruba štvrťstoročie, a to údajne za tichej ochrany vysokých cirkevných predstaviteľov.

Bate / Guinea /

Séria výbuchov v Rovníkovej Guinei si vyžiadala 98 obetí a 615 zranených

08.03.2021 22:38

Výbuchy nastali v skladoch munície a výbušnín na základni v prístavnom meste Bata, ekonomickom uzle krajiny, a spôsobili devastáciu budov v areáli i nespočetného množstva domov v okolitých štvrtiach.

Kiska / Čaputová /

Čaputová sa stretla s Kiskom. Niektoré výzvy sa podľa nich ani zmenou vlády zatiaľ nenaplnili

08.03.2021 19:20

Nebýva v politike zvykom, že nástupca so svojím predchodcom vo funkcii majú dobré vzťahy aj podobné pohľady na politický vývoj, priblížila prezidentka.

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

jurajstubniak

Mám rád videoblogy

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 875862x
Priemerná čítanosť článkov: 21897x

Autor blogu

Kategórie